Celebrity č.4

2. prosince 2012 v 16:07 | Jane |  Celebrity
Celebrity kapitola č.4


Konečně jsem po nekonečném prodírání se trnitým křovím s popíchanými chodidly dostala ke dveřím pro personál. Otevřela jsem je a nahlédla dovnitř. Byl to vchod do kuchyně, kde vládl chaos a křik. Opatrně jsem za sebou zavřela dveře a snažila se tvářit, že tam patřím.
" Co tady proboha děláte" srdce mi vyskočilo až do krku. Stál tam kuchař s nožem v ruce, kterým na mne mířil.
" No já,…." Zakoktala jsem se.
" Karle promiň, ta je tady se mnou" byl to Fred, můj zachránce Fred. Chytil mne za ruku a táhl někam pryč. Když jsme se dostali na chodbu, spustil.
" Kde proboha jsi, ta tvoje miss je úplně nepříčetná a na vrch se ztratil i Michael Jackson. Všichni jsou rozčílení. A jak to proboha vypadáš?" vytáhl mi kus keře z vlasů a kriticky si změřil má špinavá chodidla.
" Přestaň mě kritizovat a odveď mne z téhle horké zóny, pak ti povysvětlím, a navíc myslím, že se Michael už našel."
" Cože, co s tím máš proboha společného? Jsi tady den a už je všechno napadrť. Měl jsem vědět, že ženská co opravuje auto sama je nebezpečná" na oko nadával, ale bylo vidět, že ho to náramně baví.
" Hele, já jsem host a ty jsi poslíček, nemáš právo mne kritizovat, a jestli mne z toho dostaneš máš u mne panáka." Jsem asi opravdu zoufalá.
" Platí" drapnul mne za ruku a běželi jsme k mému pokoji.
Ani nevím jak jsme se tam dostali a už jsem byla doma.

Zabouchla jsem dveře a zhroutila se na nejbližší pohovku.
" Jsem opravdu šílená, že jsem na tohle všechno přistoupila."
Za 24 hodin jsem zralá na infarkt, a když ten se nepovede dorazí mne jistě zuřivá Lucy.
Nicméně jsem úvahy o mém chmurném osudu nechala plavat a šla se osprchovat a spát.

Druhý den ráno mne probudilo slunce, které prosvítalo záclonami. Oblékla jsem se a šla čelit svému osudu.
Naskytl se mi však zajímavý pohled na Juliina shrbená záda. Seděla u jídelního stolu a držela si hlavu v dlaních, před ní stále sklenice s vodou. Než jsem stačila cokoliv říct, vyřítila se z pokoje jako velká voda Lucy.
" Aaaa, madam se nám vyspinkala" začala křičet a Julie zasténala.
" Víš, že jsi mne včera úplně znemožnila?"
" Ale, já slyšela, že to dopadlo docela dobře" přisadila jsem si.
" Ale pak s námi chtěli udělat rozhovor a tak dále a ty jsi nikde nebyla, pak se ztratil i Michael a to už byl konec. A jako vrchol tě s ním prý načapali v parku. Taková ostuda, tohle jsem si od tebe nezasloužila."
" Tak já si asi radši sbalím a odjedu, jsem zde očividně na obtíž."
" Na to ani nepomysli, musíš se účastnit dnešní oslavy, kde budeme zase vystupovat."
" Tak to ani náhodou, zařídila jsem ti opakování, podporovala jsem tě, ale nic jiného ze mě nevyrazíš." Julie zase sténala, asi to včera trochu přehnala.
Šla jsem do pokoje a vzala šumivý prášek proti bolení hlavy a namočila studený ručník. Prášek jsem hodila Julii do vody a ručník jí přitiskla na obličej.
Pak jsem ze stolu kde byla připravená snídaně- mimochodem servis tady mají teda perfektní, vzala suchou housku, dala ji na talíř a postavila před Julii. Lucy mezitím pořád něco drmolila, ale neměla jsem náladu jí poslouchat. Vždyť jsem zase nic tak hrozného neudělala.
" Navíc myslím, že Juliin dnešní nevětší výkon bude, když v sobě udrží nějaké jídlo."

Lucy se zhroutila na pohovku.
" Asi máš pravdu, budu to muset odložit."
" A navíc si myslím, že bys to měla absolvovat ty sama. Já nechci hrát ve filmu a myslím, že Julie je na tom podobně." Zamručení zpod ručníku mi můj názor potvrdilo.
" Jo promiň, že jsem na tebe tak vyjela. Mám nervy na pochodu."
" To je v pořádku. Chápu tě."

V tom zazvonil telefon. Vzala jsem ho a ozval se mužský hlas, kupodivu chtěl mne. Ukázalo se, že je to automechanik, který dostal na starost mé auto. Prý jestli u toho chci být, musím přijít okamžitě.

Tak jsem na sebe hodila špinavé věci, ve kterých jsem si již včera hrála na opraváře, popadla jablko místo snídaně a vydala jsem se hledat garáže.

Když jsem tam dorazila, bylo všude plno luxusních aut, samé limuzíny. Opravář byl milý chlapík, hned jsme si padli do oka, začali jsme se bavit o autech, a jak to chodí tady v tom paláci. Ukazoval mi, jak auto pracuje a jak ho nejlépe opravit. Zase jsem byla celá umazaná od oleje, ale dnes mi to nevadilo. Tedy až do okamžiku, kdy se v garáži vyrojil dav lidí, pro změnu Jacksonovi a v čele jim stál ten tlustý muž ze včerejška, usoudila jsem, že to bude jejich otec. Zahlédla jsem mezi nimi i Michaela, ale neodvážila jsem se ho oslovit.
Bratři si mne však samozřejmě všimli, začínám se stávat jejich oblíbenou atrakcí.
Zamávali mi a očividně měli ihned lepší náladu. Michael se ke mne otočil a zamával mi, vypadal nějak rozpačitě.
Tohoto vyrušení a přerušení kontinuity nastupování do té největší limuzíny si samozřejmě všiml jejich otec, podíval se ke zdroji tohoto rozruchu a jeho pohled se zastavil u mne. V tu chvíli jsem věděla, že bude zle. Jako parní stroj si razil cestu ke mě se zuřivým výrazem.
" Hele ty jedna děvko, ještě jednou tě tady uvidím a nechám tě zavřít do kriminálu. Nevím kdo tě sem poslal, ale moji hoši nejsou nic pro tebe, tak se koukejte klidit."
A zase odpochodoval, stála jsem tam neschopna slova. Jeho hoši nehnuli ani prstem. To jsou teda gentlemani. Asi z něj mají docela strach.
Limuzína odjela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama