Neverland and me č.21

25. února 2013 v 14:38 | Jane |  Neverland and me
Kapitola 21


Po chvíli jeho sevření povolilo a dech se prohloubil. Jo tak tohle zabírá ne všechny chlapy. Mohla jsem si blahopřát. Opatrně jsem se vymanila z jeho obětí, posadila se vedle něj a zadívala se na muže, který ležel zachumlaný v peřinách. Vypadal velice spokojeně. Jestlipak mi za tohle zvýší plat.
Omotala jsem se prostěradlem a šla se k servírovacímu stolku napít. Slunce za oknem právě zapadalo. Sedla jsem si do proutěného křesla na balkóně a vychutnávala vnitřním klid, který se ve mně i přes tuhle podivnou situaci rozhostil.
Když slunce zapadlo, ochladilo se a jelikož jsem si nevzpomněla, kdy jsem naposledy jedla, přišel čas ulovit někde potravu. Michael se otočil na druhý bok a očividně se nehodlal probudit. Po rychlé sprše jsem se potichu oblékla a sešla do kuchyně. V celém domě se usilovně pracovalo na návratu interiéru domu do původního stavu a hrnce na Frankově plotně spokojeně bublaly. Ale Frank nebyl nikde v dohledu, tak jsem se vydala na obhlídku jeho kulinářského umění. Vařily se těstoviny a rajčatová omáčka, která chutnala jako v restauraci na francouzské riviéře.
" Okamžitě odstup od sporáku a odlož tu lžíci" za zády mi zahřímal Frankův baryton a násadu od měchačky mi zapíchl do ledvin. Poslechla jsem a stále s násadou v zádech mě doprovodil na bezpečnou vzdálenost od jeho území.
" Máš očividně dobrou náladu. Jak to že nejsi polomrtvý jako já?" byla to pro mě záhada, že může sršet vtipem.
Odpověděl mi otázkou.
" Bude večeřet i Michael?" podíval se na mě nějak podivně.
Tenhle dům má očividně uši, možná i oči a já bych měla čekat, že to co se stalo před půl druhou hodinou, teď už ví polovina státu Kalifornia.
" Nevím, můžeš ho jít vzbudit, už dvě hodiny spí." Rozhodla jsem se ho ignorovat.
Nic neřekl a zamíchal v hrnci. Po pár minutách bylo vařeno, naservírováno a mi začali jíst.
"Tak, co budeš dělat teď?" Mlčení mu nevydrželo moc dlouho a podivné otázky se opět objevily na scéně. Já jsem ale tu jeho hru na vědmu tentokrát nehodlala hrát.
Odhodila jsem ubrousek do prázdného talíře a zadívala jsem se na Franka s výrazem, že pokud jen něco cekne, bude své zuby vybírat z marinády.
" Pokud nechceš, aby Michael zemřel hlady tak mu to dones a pokus se ho vzbudit." Zvedla jsem se a odešla na zahradu vychodit ty kalorie.
Do pokoje jsem se vrátila až za tmy, nevěděla jsem, jestli Michael ještě spí nebo ho Frank vzbudil z mrtvých tak jsem jen zapnula počítač ve vedlejší místnosti a začala stahovat fotky, které jsem udělal z policejní razie. Strýc mi poslal harmonogram zasedání v kanceláři a já musela být v práci už za dva dny. Otázka toho co budu dělat, byla sama vyřešena. Bylo už dlouho po půlnoci, když jsem se šla osprchovat. Potichu jsem se plížila ložnicí ve snaze nedělat moc hluku, což se samozřejmě nepovedlo. Přesně ve směru mé cesty ležela Mikova bota a já na ni šlápla bosou nohou, zaklela jsem a nakopla, ji až s rachotem bouchla o dveře.
U postele se rozsvítilo světlo. Michael seděl opřený o pelest postele a určitě nespal už nějakou chvíli. Držela jsem se za chodidlo a mžourala do světla.
" Dobré ráno, ospalče." Usmál se.
" Proč jsem tě nenašel vedle sebe, když jsem se vzbudil?"
" No kdybych se totiž nenajedla, našel bys vedle sebe vychrtlou mrtvolu." Sedla jsem si k němu na okraj postele.
" Co kdybych ti to vynahradila vanou plnou bublinek?"
" Tentokrát ti to odpustím, ale příště tě radši připoutám k posteli, aby jsi mi neutekla."Můj překvapený výraz mu odpověděl sám za sebe. Zvedla jsem se a čekala, až se vyhrabe z přikrývek. Podala jsem mu ruku a vedla ho do koupelny. Pustila jsem vodu a vyklopila do ní půl lahve pěny.
Pomalu jsem mu rozepnula knoflíčky u košile a dlaně položila na svalnatý hrudník. Opatrně jsem mu ji stáhla z ramen. V lehkém světle vypadal jako z porcelánu a já měla strach, abych ho nerozbila. Mé ruce sjely k přezce kalhot. Musela jsem se ujistit, že souhlasí s mým počínáním. Celou dobu mě pozoroval, když jsem k němu zvedla pohled, neváhal a zlehka mě políbil. Úplně jinak než dřív, mé nehty se zaryly do jeho boků. Musela jsem se ovládat, aby mi nepodklesla kolena.
V tu chvíli jsme si uvědomila, že nám pěna z vany sahá už po hlavu. Přiskočila jsem ke kohoutku a zastavila vodu. Zírali jsme na tu pěnovou hradbu a nevěděli co s tím. Nabrala jsem hrst bublin a odfoukla ji z dlaně. Michael si samozřejmě věděl rady, nabral plnou náruč mydlinek a hodil ji po mě. Trefil se perfektně, hlavu mi obklopila bílá mlha. Vytřela jsem si vodu z očí a uviděla, že je zase připraven mě odstřelovat. Nabrala jsem tedy také bublinovou nálož a nazdařbůh ji mrštila jeho směrem. Jelikož jsem nikdy neuměla házet, on se smál a neměl na sobě ani kapičku já za to po chvíli byla úplně promáčená a koupelna také. Unaveně jsem se svezla na stoličku s ručníky a opět otřela pěnu z očí.
" Vzdávám se, už nemůžu." Zvedla jsem ruce nad hlavu v obranném gestu.
Klekl si přede mě a začal mi sundávat mokré oblečení. Šlo to ztěžka, protože se na mně všechno lepilo. Měl z toho legraci, hlavně když mé kalhoty vydaly mlaskavý zvuk, když žuchly na dlaždičky. Vstala jsem a teď byla řada na něm jeho kalhoty, ale nemlaskly, když dopadly na podlahu. Zalezli jsme do vany, která teď už měla bublinky jen po okraj. Opřela jsem se o jeho hrudník a vychutnávala klid po bitvě. Nevydržel však dlouho. Lehce jsem mu přejížděla dlaní po stehně a zkoumala jeho vypracované svaly. On se však rozhodl zkoumat naprosto jiná místa na mém těle. Jeho ústa mě líbala na šíji a ruce hladily tělo. Když mi pevně stiskl ňadra, mé vzrušení dostoupilo vrcholu. Otočila jsem se a políbila ho. Opatrně se zvedl z vody a zabalil se do osušky, pak se postaral i o mě. Tentokrát jsem si ho do ložnice zavedla já. Milovali jsme se pomalu. Poznávali jsme svá těla a vychutnávali toho druhého. Usnuli jsme vedle sebe vyčerpáni přívalem rozkoše. A já zůstala u něj, dokud se nevzbudil.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama